Eaton / Cutler Hammer WMZS2C50
Circuit Breaker, UL1077 Mcb 50A C Curve 2 Pole
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet16ページ14年前
element14
説明
CIRCUIT BREAKER, THERMAL MAG, 2P, 50A; Voltage Rating VDC:125V; Voltage Rating VAC:277V; Current Rating:50A; No. of Poles:2; Circuit Breaker Mounting:DIN Rail; Actuator Style:Toggle; Series:WMZS; Tripping Characteristic:C