E-Switch 800AWSP9M2RE
Pushbutton Switch, SPST, Off-(on), 0.4 Va, 20V, Pc Pin, IP67, 800A Series
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ14年前
Future Electronics
New Yorker Electronics
Electro Sonic
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+365%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
SnapEDA
フットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2002-06-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
関連部品
E-Switch800AWSP8M2RE
PUSHBUTTON SWITCH,800A SERIES, SPDT, ON-(ON),BLACK, THROUGH HOLE,0.4A,20VAC/DC, PC
C&K ComponentsKS11R22CBD
Switch Key OFF Mom SPST 20VAC 20VDC 0.4VA PC Pins Thru-Hole Bulk
C&K ComponentsKS11R21CBD
C&K ComponentsKS11R23CBD
E-Switch800SP9B5M6RE
PUSHBUTTON SWITCH, SPST, OFF-(ON), 0.4 VA, 20V, PC PIN, 800 SERIES
E-Switch800SP9B6M2RE
PUSHBUTTON SWITCH,800 SERIES, SPST, OFF-(ON),BLACK PLUNGER,0.4A,20V AC/DC, GOLD, PC
説明
800A Series Sub-Miniature SPST Off-Momentary Through Hole Pushbutton Switch
Switch Push Button OFF (ON) SPST Round Plunger 20VAC 20VDC 0.4VA Momentary Contact PC Pins Thru-Hole
Pb Switch, Spst-No-Dm, Off-On, 20V; Product Range:800A Series; Panel Cutout Diameter:-; Contact Configuration:Spst-No-Dm; Switch Operation:Off-(On); Pushbutton Actuator Style:Round Plunger; Actuator/Cap Colour:-; Ip Rating:Ip67 Rohs Compliant: Yes |E-Switch 800AWSP9M2RE