Diotec TGL41-180A
SMD TVS diode, Unidirectional, 400 W, 154 V, DO-213AB, TGL41-180A
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Country of OriginGermany
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code85411000
Introduction Date2000-05-29
説明
TVS, Melf, 150°C, 400W, 154V, Unidir
TVS DIODE, UNIDIR, 246V, DO-213AB ROHS COMPLIANT: YES
TRANSIL UNI 0,4KW 180V Melf RoHSconf