Diodes Inc. UDZ9V1BQ-13
Zener Diode, 9.1V, 0.2W, Sod-323 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. UDZ9V1BQ-13
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ6年前
Diodes Inc SCT
在庫履歴
3か月間の傾向:
+74.75%
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2019-10-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Zener Diode, 9.04V V(Z), 2.1%, 0.2W, Silicon, Unidirectional
Surface Mount Precision Zener Diode Automotive AEC-Q101
Zener Diode 9.1V 200mW 2-Pin SOD-323 T/R