Diodes Inc. SMAJ28A-13-F
Tvs Diode, Unidir, 28V, 400W, Do-214Ac Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. SMAJ28A-13-F
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ4年前
Diodes Inc SCT
iiiC
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
+74.90%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
SnapEDA
フットプリント
ダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2000-07-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
BournsSMAJ28A
DO-214AC SMA SMAJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 31.1V 5muA 400W -55C~150C TJ
BournsSMAJ26A
TVS Diode, SMAJ, Unidirectional, 26 V, 42.1 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
Trans Voltage Suppressor Diode, 400W, 26V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-220AA
LittelfuseP4KE33A
Transient Suppressor Diode, single, unidirectional,28.2V V(Rwm),do-41 |Littelfuse P4KE33A
LittelfuseP4SMA33
P4SMA Series - 400W Surface Mount Transient Voltage (TVS) Diode, 28.2V, DO-214AC, RoHS
LittelfuseP4SMA33A
説明
SMAJ Series 400 W 28 VBR Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AC
ESD Suppressor / TVS Diodes VRWM=28V VBR(min)=31.1V VC=45.4V@IPP=8.8A SMA