Diodes Inc. SMAJ200A-13-F
Tvs Diode, 400W, 200V, Unidir, Sma Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. SMAJ200A-13-F
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ4年前
HQonline
Diodes Inc SCT
在庫履歴
3か月間の傾向:
-95.68%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2000-07-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
BournsSMAJ160A
Trans Voltage Suppressor Diode, 400W, 160V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AC
Diodes Inc.SMAJ170A-13-F
SMAJ Series 170 V 400 W Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AC
LittelfuseP4SMA300A
P4SMA Series 3.3 W 315 V Uni-Directional Surface Mount TVS Diode - SMA
LittelfuseP4SMA250A
TVS DIODE 214VWM 344VC DO214AC / 344V Clamp 1.2A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
LittelfuseP4KE250A
Transient Suppressor Diode, single, unidirectional,214V V(Rwm),do-41 |Littelfuse P4KE250A
400 W 250 V Uni-Directional Surface Mount Transient Voltage Suppressor Diode
説明
ESD Suppressors / TVS Diodes 400W TVS Supressor 40IFsm 1.0W 3.5Vf
Trans Voltage Suppressor Diode, 400W, 200V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
Diode TVS Single Uni-Dir 200V 400W 2-Pin SMA T/R
400W Surface Mount Transient Voltage Suppressor, 5µA, 200V
Diodes Inc SCT
TVS DIODE, 400W, 200V, UNIDIR, SMA;
400W 1.2A 324V 224V SMA(DO-214AC) 2.2mm