Diodes Inc. SBR20100CT-G
Diode Super Barrier Rectifier 100V 20A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ9年前
Diodes Inc SCT
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.80
Introduction Date2007-01-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Diodes Inc.SBR20A150CT
Diode Super Barrier Rectifier 150V 20A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube
Diodes Inc.SBR20U100CT
Diodes Inc.SBR10U100CTFP
Diode Super Barrier Rectifier 100V 10A 3-Pin(3+Tab) ITO-220AB Tube
STMicroelectronicsSTPS15M80CFP
Rectifier Diode, Dual Common Cathode, 80 V, 15 A, 870 mV, 220 A, 175 C RoHS Compliant: Yes
STMicroelectronicsSTPS20H100CFP
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 10A, 100V V(RRM), Silicon, TO-220AB
STMicroelectronicsSTPS2045CFP
Diode, Schottky Rectifier, Fast, Vr 45V, If 20A, Pkg TO-220FPAB, Config Common Cathode
説明
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 10A, 100V V(RRM), Silicon, TO-220AB
820mV@10A 100V 10A 1 pair of common cathodes TO-220 Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS
Superbarrier Diodes (SBR) 100V 10.66 x 4.82mm DIP TO220AB 10A
100V 150A 100¦ÌA 10A commoncathode TO-220-3 8.89mm
DIODE ARRAY SBR 100V 10A TO220-3
SUPER BARRIER RECTIFIER, 20 A, RoHS