Diodes Inc. DZ9F3V3S92-7
Zener Diode, 3.3V, 0.2W, Sod-923 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. DZ9F3V3S92-7
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ8年前
Diodes Inc SCT
在庫履歴
3か月間の傾向:
-10.61%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Zener Diode Single 3.3V 5% 100Ohm 200mW 2-Pin SOD-923 T/R
Zener Diode, 3.3V V(Z), 4.99%, 0.2W, Silicon, Unidirectional
3.3 V 200 mW ±5% Surface Mount Zener Diode - SOD-923