Diodes Inc. DDZX6V8C-7
Zener Diode, 6.8V, 0.3W, Sot-23 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. DDZX6V8C-7
データシート & ドキュメント
HQonline
Datasheet8ページ8年前
Mouser
Diodes Inc SCT
iiiC
在庫履歴
3か月間の傾向:
-36.52%