Diodes Inc. DDZ3V6BSF-7
Zener Diode, 3.6V, 0.5W, Sod-323F Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. DDZ3V6BSF-7
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ9年前
3か月間の傾向:
-71.47%