Diodes Inc. DDZ11BSF-7
Zener Diode, 11V, 0.5W, Sod-323F Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. DDZ11BSF-7
データシート & ドキュメント
HQonline
Datasheet6ページ9年前
3か月間の傾向:
+11.36%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2010-06-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
関連部品
Diodes Inc.DDZ8V2CSF-7
Zener Diode, 8.2V, 0.5W, Sod-323F Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. DDZ8V2CSF-7
Diodes Inc.DDZ10ASF-7
Zener Diode Single 9.355V 2.51% 30Ohm 500mW 2-Pin SOD-323F T/R
Diodes Inc.DDZ10CSF-7
Zener Diode, 10V, 0.5W, Sod-323F Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. DDZ10CSF-7
onsemiFLZ8V2C
Tape & Reel (TR) ±3% Surface Mount Single Zener Diode 1.2V @ 200mA 300nA @ 5V 500mW 8.2V
onsemiFLZ12VB
Tape & Reel (TR) ±3% Surface Mount Single Zener Diode 1.2V @ 200mA 133nA @ 9V 500mW 11.7V
onsemiFLZ11VB
Tape & Reel (TR) ±3% Surface Mount Single Zener Diode 1.2V @ 200mA 133nA @ 8V 500mW 10.7V
説明
Zener Diode Single 10.78V 2.5% 30Ohm 500mW 2-Pin SOD-323F T/R
Zener Diode, 10.78V V(Z), 2.55%, 0.5W, Silicon, Unidirectional
0.5W SURFACE MOUNT PRECISION ZENER DIODE, 2.5%, 7.5µA