Diodes Inc. BZX84C7V5S-7-F
Diode Zener Dual Anti Parallel 7.5V 6% 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ17年前
Diodes Inc SCT
DigiKey
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2003-02-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Diodes Inc.BZX84C9V1S-7-F
Diode Zener Dual Anti Parallel 9.1V 6% 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
Diodes Inc.BZX84C5V6TS-7-F
BZX84C Series 200 mW 5.6 V 10 mA SMT Triple Zener Diode Array - SOT-363
Diodes Inc.BZX84C9V1S-7
Zener Diode, 9.1V V(Z), 6.08%, 0.2W, Silicon, Unidirectional
説明
Zener Diode, 7.5V V(Z), 6.04%, 0.2W, Silicon, Unidirectional
Diode - Zener Single 200MW 7.5V
SURFACE MOUNT ZENER DIODE, 6.04%, 1µA
Diodes Inc SCT
2 independent 200mW 7.5V SOT-363 Zener Diodes ROHS
DIODE ZENER ARRAY 7.5V SOT-363
6% 1¦ÌA 7.5V 15¦¸ 200mW 2 SOT-363 2.2mm*1.35mm*1mm