Diodes Inc. BZX84C3V3S-7-F
Diode Zener Dual Anti Parallel 3.3V 6% 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ17年前
DigiKey
Future Electronics
Diodes Inc SCT
iiiC
在庫履歴
3か月間の傾向:
-17.53%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
フットプリント
ダウンロード
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2003-02-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Diodes Inc.BZX84C3V6S-7-F
Diode Zener Dual Anti Parallel 3.6V 6% 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
Diodes Inc.BZX84C3V6TS-7-F
Diode Zener Triple Parallel 3.6V 6% 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
Diodes Inc.BZX84C3V0TS-7-F
Diode Zener Triple Parallel 3V 7% 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
説明
BZX84C3V3S Series 200 mW 3.3 V 10 mA Surface Mount Zener Diode - SOT-363
Zener Diode, 3.3V V(Z), 6.06%, 0.2W, Silicon, Unidirectional
Zener Array, 3.3V, 0.2W, Sot-363 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. BZX84C3V3S-7-F