Diodes Inc. BZX84B9V1-7-F
Diode Zener Single 9.1V 2% 350mW 3-Pin SOT-23 T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ7年前
HQonline
Diodes Inc SCT
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2013-07-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Tape & Reel (TR) ±2% Surface Mount ZENER DIODE Zener Diode 900mV @ 10mA 1muA @ 5V 225mW 7.5V
Zener Diode Single 6.8V 2% 15Ohm 300mW Automotive AEC-Q101 3-Pin SOT-23 T/R
250 Mw; Zener Diode Voltage Regulator 10 V/ Reel Rohs Compliant: Yes |Onsemi BZX84B10LT1G
DZ23C Series 10 V 300 mW Surface Mount Voltage Regulator Diode - SOT-23A-3
Zener Diode Dual Common Anode 10V 5% 15Ohm 300mW Automotive 3-Pin SOT-23 T/R
Diode Zener Dual Common Anode 10V 5% 300mW 3-Pin SOT-23 T/R
説明
BZX84B9V1 Series 9.1 V 10 mA 350 mW Surface Mount Precision Zener Diode-SOT-23-3
Zener Diode, 9.1V, 0.3W, Sot23 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. BZX84B9V1-7-F
Zener Diode, 9.1V V(Z), 2%, 0.35W, Silicon, Unidirectional