Diodes Inc. BZT585B6V2T-7
Zener Diode, 6.2V, 0.35W, Sod-523 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. BZT585B6V2T-7
データシート & ドキュメント
Diodes Inc SCT
Technical Drawing1ページ10年前
HQonline
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
-14.31%