Diodes Inc. AL5809-15S1-7
Tape & Reel (TR) Boost SEATED HEIGHT CALCULATED PWM led driver 2.85mm 15.75mA 60V 360mW
データシート & ドキュメント
HQonline
Datasheet16ページ9年前
3か月間の傾向:
+2.09%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
SnapEDA
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2014-10-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Diodes Inc.AL5809-30S1-7
IC LED DRVR LIN PWM 30MA SOD123 / LED Driver IC 1 Output Linear PWM Dimming 30mA SOD-123
LED Driver; linear; 30mA; PWM dimming; constant-current; 45V; -55+150 deg.C; SMD; SOD123
説明
Led Driver, Cc/Linear, -40 To 125Deg C Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. AL5809-15S1-7
Two Terminal Constant Current LED Driver PowerDI, 2.5V to 60V, -40 °C to 125 °C
Diodes Inc SCT
60V PWM 1 Linear 15mA 2.5V~60V SOD-123 LED Drivers ROHS
LED Driver 150000uA Supply Current 2-Pin SOD-123 T/R
LED DRVR 1-CH PWM 0.01575A 2-Pin SOD-123 T/R
DiodesZetex LED, AL5809, PWM, 60 V, 15.75mA, 360mW
LED Driver; boost; 200Hz; 15mA; 360mW; PWM dimming; external MOSFET transistor; 2.5-60V; -40+125 deg.C; SMD; SOD123
60V Two Terminal LED Driver SOD-123
IC LED DRVR LIN PWM 15MA SOD123