Diodes Inc. 74HC126S14-13
5.2mA 1 2V~6V 5.2mA 4 SOP-14 Buffer/Driver/Transceiver ROHS
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
HQonline
Datasheet9ページ13年前
Diodes Inc SCT
在庫履歴
3か月間の傾向:
+44.57%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2013-01-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Diodes Inc.74HC125S14-13
1 5.2mA 2V~6V 5.2mA 4 SOP-14 Buffer/Driver/Transceiver ROHS
Buffer/Line Driver 4-CH Non-Inverting 3-ST CMOS 14-Pin SOIC N T/R
Buffer/Line Driver 4-CH Non-Inverting 3-ST CMOS Automotive 14-Pin SOIC N T/R
Diodes Inc.74AHC125S14-13
1 8mA 2V~5.5V 8mA 4 SOP-14 Buffer/Driver/Transceiver ROHS
Diodes Inc.74AHC126S14-13
Buffer/Line Driver 4-CH Non-Inverting 3-ST CMOS 14-Pin SO T/R
説明
Buffer, Non Inverting, Quad, 1 Input, 14 Pins, SOIC, 74HC126
74HC Series 6 V Surface Mount Quadruple 3-State Buffers OE High - SOIC-14
Bus Driver, HC/UH Series, 4-Func, 1-Bit, True Output, CMOS, PDSO14
Tape & Reel (TR) 2013 74HC HC/UH logic receiver 5.2mA 5.2mA 150ns 1.48mm 4.5V
QUAD 2 Input 3-State Buffer OE High, 2 to 6 V, RoHS