Digi International XB3-24DMUM
ZigBee RF Module, IEEE 802.15.4, 2.4GHz, I2C, SPI, UART, U.FL Connector
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ5年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-13.35%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
フットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginCambodia
Export Control Classification Number (ECCN) Code5A992.C
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8517.62.00.90
Introduction Date2019-01-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
19dBm 135mA 802.15.4 15mA Zigbee Module DSSS 3.6V 2.4GHz(Typ) 250Kbps I2C,SPI,UART 103dBm 2.1V SMD-34P
ZIGBEE MOD, 250KBPS, 2.4GHZ, 2.1 TO 3.6V ROHS COMPLIANT: YES
802.15.4 IoT SOC 2400MHz 1000Kbps 34-Pin SMD