Digi International XB3-24ARM-J
Xbee3, 2.4 Ghz, 802.15.4, Rf Pad Ant Rohs Compliant: Yes |Digi International XB3-24ARM-J
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ5年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
フットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginCambodia
Export Control Classification Number (ECCN) Code5A992.C
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8517.62.00.90
Introduction Date2020-11-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
説明
DSSS 15mA 40mA 250Kbps -103dBm 2.1V Antenna Not Included,Castellation
ZigBee RF Module, IEEE 802.15.4, 2.4GHz to 2.4835GHz, I2C, SPI, UART
802.15.4 IoT 2400MHz 1000Kbps 34-Pin SMD Module
收发器, XBEE3, 2.4 GHZ, 802.15.4, RF垫天线;