Dielectric Laboratories C06CF3R3B-9UN-X1T
Hi-Q MLC, 0603, CF, 3.3 pF, +/- 0.1 pF, 250V, Ag Termination, Ni Barrier Layer, SnPb Plated Solder
データシート & ドキュメント
RFMW
Datasheet1ページ8年前
Component Distributors Inc.
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
説明
3.3PF 250V .1PF 0603