Delta Electronics VCHA105D3R3MS6P
Fixed Ind 3.3UH 16.8A 7.4 Mohm
Datasheet9ページ3年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
説明
FIXED IND 3.3UH 16.8A 7.4 MOHM