Delta Electronics VCHA054T2R2MS6
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2120
IHS
Datasheet8ページ5年前
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
-4.25%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
説明
FIXED IND 2.2UH 6.2A 24 MOHM SMD
IND SMD 2.2UH AUTO GRADE CHOKE