Delta Electronics VAMV1009AA100MM2
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 2 Element, Metal Dust-Core, SMD, 4036
IHS
Datasheet8ページ4年前
Upverter
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-03-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FIXED IND 10UH 5.2A 22 MOHM SMD
IND SMD 10.0UH AUTO GRADE CHOKE