Delta Electronics TLM1211F-151
General Purpose Inductor, 0.15uH, 15%, 2 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 4622
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
Onlinecomponents.comTLM1211F-15105KBulk
Master ElectronicsTLM1211F-15105K
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ5年前
Electro Sonic
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FIXED IND 150NH 77A 370 MOHM SMD