Delta Electronics TLM117513F-121
General Purpose Inductor, 0.12uH, 15%, 2 Element, SMD, 4330
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet1ページ2年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FIXED IND 120NH 80A 0.105 MOHM