Delta Electronics TLM107515F-151
General Purpose Inductor, 0.15uH, 15%, 2 Element, SMD, 3930
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
Onlinecomponents.comTLM107515F-15104950Bulk
Master ElectronicsTLM107515F-15104950
説明
FIXED IND 150NH 33A 0.15 MOHM