Delta Electronics TLM107515F-121
General Purpose Inductor, 0.12uH, 15%, 2 Element, SMD, 3930
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
Onlinecomponents.comTLM107515F-12104950Bulk
Master ElectronicsTLM107515F-12104950
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2022-01-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FIXED IND 120NH 33A 0.15 MOHM