Delta Electronics HTEH25201T1R5MSR
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 1008
Introduction Date2021-09-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FIXED IND 1.5UH 3.6A 42 MOHM SMD
IND SMD 1.5UH HOT PRESSED CHOKE