Delta Electronics HMP1360-1R0
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, SMD, 5150
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet1ページ4年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FIXED IND 1UH 35A 1.3 MOHM SMD
IND SMD 1.0UH ASSEMBLY CHOKE