Delta Electronics HMLQ32251B4R7MS
Fixed Ind 4.7UH 1.7A 195 Ohm SMD
IHS
Datasheet3ページ4年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-10-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Data Line Filter, 1 Function(s), 1.55A, 2 Pin(s)