Delta Electronics HMLE20161B1R0MDR
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 0806
IHS
Datasheet3ページ10年前
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FIXED IND 1UH 2.7A 58 MOHM SMD