Delta Electronics HCUVE117512-271
General Purpose Inductor, 0.27uH, 10%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 4230
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
FIXED IND 270NH 75A 0.15 MOHM