Delta Electronics HCUVD8095-471
General Purpose Inductor, 0.47uH, 10%, 1 Element, SMD, 3131
IHS
Datasheet1ページ4年前
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2020-11-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FIXED IND 470NH 28A 0.8 MOHM SMD