Delta Electronics HCME656510F-221
General Purpose Inductor, 0.22uH, 15%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 2626
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet1ページ4年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2022-01-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FIXED IND 220NH 70A 0.17 MOHM