Delta Electronics HBLQ041T4R7MSIA
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 1616
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet3ページ4年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-06-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FIXED IND 4.7UH 2A 182 MOHM SMD
IND SMD 4.7UH MOLDING CHOKE