Delta Electronics HBLQ041T100MSIA
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 1616
IHS
Datasheet3ページ5年前
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FIXED IND 10UH 1.5A 336 MOHM SMD
IND SMD 10.0UH MOLDING CHOKE