Delta Electronics FC-5432-12A-C3-C
Electric Fuse, Fast Blow, 12A, 35VAC, 35VDC, 50A (IR), Surface Mount
Obsolete
見積依頼を送信
見積もり依頼 (RFQ)
このリクエストは、指定されたサプライヤーに送信されます。
(*は必須フィールドです)
見積依頼
サプライヤー *
連絡先情報
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet10ページ6年前
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.10.00.40
Introduction Date2019-09-27
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-09-01
LTD Date2021-09-01
説明
SMD FUSE RATED CURRENT 12A/35VDC