Delta Electronics CMLE063T1R5MS
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2726
IHS
Datasheet5ページ3年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
説明
FIXED IND 1.5UH 12A 8.9MOHM SMD