Delta Electronics CMLE051E2R2MS
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2120
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet4ページ4年前
説明
FIXED IND 2.2UH 5A 52MOHM SMD