Delta Electronics CMLB136T680MS
General Purpose Inductor, 68uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 5350
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet4ページ8年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-7.94%
Introduction Date2017-09-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FIXED IND 68UH 3A 140 MOHM SMD
IND SMD 68.0UH MOLDING CHOKE