Delta Electronics CMLB136T220MS
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 5350
IHS
Datasheet4ページ8年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
説明
FIXED IND 22UH 7A 39 OHM SMD