Delta Electronics CMLB136T150MS
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 5350
IHS
Datasheet4ページ8年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
Introduction Date2017-09-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FIXED IND 15UH 8A 27.5 OHM SMD