Delta Electronics CMLB136T101MS
General Purpose Inductor, 100uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 5350
IHS
Datasheet4ページ8年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
説明
FIXED IND 100UH 3A 198 OHM SMD