Delta Electronics CMLB135T6R8MS
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 5350
IHS
Datasheet4ページ5年前
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
Introduction Date2020-06-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FIXED IND 6.8UH 10A 15 MOHM SMD
IND SMD 6.8UH MOLDING CHOKE