Delta Electronics CMLB104T100MS
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 4339
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet5ページ6年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-1.06%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FIXED IND 10UH 7.5A 30 MOHM SMD