Delta Electronics CMLB065T4R7MS
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 2826
IHS
Datasheet4ページ6年前
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-10-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FIXED IND 4.7UH 6A 24 MOHM SMD
IND SMD 4.7UH MOLDING CHOKE