Delta Electronics CMLB053T4R7MS
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 1919
IHS
Datasheet4ページ6年前
説明
FIXED IND 4.7UH 5A 60MOHM SMD