Delta Electronics CMLB053T2R2MS
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 1919
IHS
Datasheet4ページ6年前
説明
FIXED IND 2.2UH 6.3A 29MOHM SMD