Delta Electronics CMLB053T1R5MS
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 1919
IHS
Datasheet4ページ6年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-09-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FIXED IND 1.5UH 7A 20 MOHM SMD
IND SMD 1.5UH MOLDING CHOKE