Delta Electronics CMLB051H2R2MS
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 2120
IHS
Datasheet4ページ5年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FIXED IND 2.2UH 5.2A 35MOHM SMD